گروه محصول -> وب و برنامه نویسی -> اندروید android

دنیای پولقیمت: ۳۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات: 38     کد محصول :2906      حجم فایل:7,28 MB      نوع فایل :zipنرم افزار اندروید دنیای پول باسلام خدمت تمام کسایی که میخواهند دنیاشونو تغییر بدهند و گامی مهم به سمت پولدار شدن و کسب درآمد موردنظر شون بردارند. قبل از هرچیز باید این سوال رو از شما بپرسم که واقعا چقدر درمورد پول شناخت دارید . چون برای بدست آوردن هرچیزی باید شناخت کافی از آن را داشته باشید تا به راحتی آن را بدست آورید. اساس این برنامه هم همین است شناساندن پول به شما ،البته نه آنطور که در جامعه به آن پرداخته شده بلکه از نگاهی دیگر . ما در برنامه دنیای پول سعی کردیم که تابو ها راشکسته و به معنای واقعی پول و دنیای ثروت بپردازیم. حتما تابه حال بسیار شنیدید که میگویند پول چرک کف دست است و یا پول خوشبختی نمی آورد و دیگر جملاتی ازین دست که سعی دارند پول را طوری جلوه دهند که چیز کثیفی ست و مردم را برده خود میکند . اما دراین برنامه ما از نگاهی دیگر آن را بررسی می کنیم ، اینکه پول قدرت است و بودنش ضروری، بطوریکه خوشبختی ما رابطه مستقیم با آن دارد .ما خواهیم گفت که به چه دلایلی باید فقط به پول فکر کنید و اینکه چطور با تغییر دیدگاه خود و راهکارهایی که اراعه می دهیم آن را وارد زندگی خود کنید. علاوه بر اینها با معرفی ابزار های موفقیت بطوری متفاوت که خسته کننده هم نباشند زندگی شمارا به سمت موفقیت سوق دهیم. قیمت این برنامه درمقابل ارزش اطلاعاتی که در آن نهفته است بسیار ناچیز است ، ما با پایین نمودن قیمت آن سعی کردیم تا همه بتوانند از آن بهره مند شوند.


اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

توجه کنید شما با هر کارت عضو شتاب از هر بانکی میتوانید توسط درگاه بانک ملت خرید نمایید.فرقی نمیکند کارت شما از کدام بانک باشد با درگاه سایت ما میتوانید به راحتی خرید کنید.

درگاه پرداخت بانک ملت 
اعتماد الکترونیک گارانتی خریدمحصولات مرتبط

دنیای پول

دنیای پول
نرم افزار اندروید دنیای پول باسلام خدمت تمام کسایی که میخواهند دنیاشونو تغییر بدهند و گامی مهم به سمت پولدار شدن و کسب درآمد موردنظر شون بردارند. قبل از هرچیز باید این سوال رو از شما بپرسم که واقعا چقدر درمورد پول شناخت دارید . چون برای بدست آوردن هرچیزی باید شناخت کافی از آن...
قیمت : 30,000 ریال تعداد صفحات : 38


نام ونام خانوادگي:


پست الکترونيکي:


عنوان:


پيام:


ارسال پيام به صورت شخصي
کد امنيتي: